O nás

Naše firma se zabývá především pronájmem hudebního vybavení. Hlavním cílem je nabídnout kvalitní vybavení a servis pro hudebniky, nahrávací studia a promotery hudebně kulturních akcí /koncerty, festivaly, studia, divadla/.

V neposlední řadě spolupracujeme s filmovými produkcemi v oblasti dodávek vybavení pro videoklipy a televizní pořady. Máme k dispozici široký výběr zesilovačů, reprobeden, bicích souprav, DJ techniky, klávesových nástrojů a další techniku potřebnou pro vaši audio produkci. Stačí si vybrat…

Samozřejmostí je nabídka dopravy pronajatého vybavení a přítomnost odborného technika tam, kde je to podle našeho názoru nezbytně nutné.

Další oblastí, kterou se zabýváme, je produkční činnost. Zajišťujeme stage managing a komplexní technickou a výkonnou produkci na hudebnich festivalech akcích /m.j. Colours of Ostrava, Rock for People, Sázava Fest, Bažant Pohoda Trenčín, Planet Festival/. Ve spolupráci s našimi partnery realizujeme dodávky podií, party stanů, PA systemů, backline a produkčního personálu.

Díky dlouholetým zkušenostem jsme schopni technicky zajistit klubové akce pro stovky lidí, ale i velké hudební festivaly s návštěvnostmi počítanými v desítkách tisíc.