8-mi / 9-ti místná dodávka Mercedes Sprinter 315 CDI

Osvědčené, spolehlivé vozy s turbodieslovými motory o výkonu 90kW – 110kW – 120kW, splňujícími přísnou emisní normu Euro 4 (Euro 2 v případě Sprinter 312 D). Dlouhá verze těchto vozů s vysokou střechou dává dostatek vnitřního prostoru pro přepravu 8-mi nebo 9-ti osob.

Všechny tyto vozy vybaveny napevno vestavěnou přepážkou kombinovanou s dvoulůžkem přístupným přes zadní řadu sedadel. Oddělení prostoru pro cestující od nákladového prostoru výrazně zvyšuje bezpečnost cestujících na zadních místech. Nebezpečí přesunu přepravovaného nákladu do prostoru pro cestující v případě prudkého brždění nebo mírné kolize, je díky této dělící přepážce prakticky vyloučen.

Pro zvýšení komfortu je vůz vybaven dvouzónovou klimatizací, přídavným nezávislým topením v zadní části prostoru pro cestující, radiem s CD přehrávačem a externím audio vstupem a LCD televizí s DVD přehrávačem. Uspořádání sedadel je řešeno dvěma způsoby: – varianta pro 9 osob má v první řadě vedle sedadla řidiče dvousedadlo pro spolujezdce, a dále 2 řady širokých třímístných lavic.

8-mi místná verze má v první řadě vedle řidiče samostatnou polohovatelnou sedačku pro spolujezdce, ve druhé řadě jsou 3 pohodlná polohovatelná sedadla, a široká třímístná lavice ve třetí řadě. Všechna místa pro cestující jsou vybavena tříbodovými bezpečnostními pásy splňujícími všechny současné předpisy. Tyto 8-mi a 9-ti místné vozy jsou díky svým rozměrům optimálním řešením pro přepravu hudebních skupin včetně techniků a kompletní aparatury v jednom voze.

Nákladový prostor o rozměrech 2,30m x 1,55m x 1,25m /h,š,v/ je ve většině případů zcela dostačující. Pocit pohodlného a klidného cestování se nevytrácí ani při rychlostech kolem 120-130 km/h, což je ocenitelné zejména při jízdách na delší vzdalenosti.
Jednou ze součástí našeho servisu je doprava námi dodávané aparatury, technického personálu a členů hudebních skupin. K tomuto účelu používáme speciálně upravené dodávkové vozy značek Mercedes Sprinter. Tyto vozy jsou prostorově optimálně uzpůsobeny pro přepravu až 9-ti cestujících a potřebného množství aparatury.

Mercedes Sprinter 316 CDI je vybaven turbodieslovým motorem o výkonu 115kW, splňujícím emisní normu Euro 3. Středně dlouhá verze s vysokou střechou a nákladovým prostorem zcela odděleným od prostoru pro cestující. Oddělení nákladovévo prostoru je řešeno napevno vestavěnou přepážkou kombinovanou s dvoulůžkem nad nákladovým prostorem, dostupným z přední části vozu přes zadní sedačku. Ve výbavě vozu je mimo radia s CD přehrávačem a externím audio vstupem, také televize a DVD přehrávač.

Sezení pro 6 cestujících je řešeno způsobem ve 2 řadách: řidič + dvousedadlo spolujezdce v první řadě, a široká 3 místná lavice ve druhé řadě. Pro zvětšení vnitřního prostoru a zvýšení pohodlí osob sedících na zadních místech, je 3 místná lavice ve druhé řadě posunuta o 15 cm směrem  dozadu, čímž vzniká větší prostor mezi první a druhou řadou sedadel. Vhodný pro přepravu aparatury a technické crew.